בכל שנה אתם מוצאים את עצמכם, בעיקר בעונת החורף, יושבים עם גיגיות בסלון? אתם מתביישים להזמין אורחים אליכם הביתה כי ברור לכם שמשהו לא תקין? איתור נזילות ברמת גןכל הקירות מלאים ברטיבות או שאולי יש נזילה ממקום לא ברור? אם כך, כדאי שתדעו: אתם לא לבד. בסופו של דבר המטרה של כל אחד מאתנו היא פשוט לחיות חיים רגועים, שלווים וכמה שיותר נעימים בביתו, אך בפועל צריך להשקיע כדי שזה יקרה.

לכן, בין אם הדירה שלכם יחסית חדשה ובין אם לא, טבעי שתרצו לעשות משהו בנידון אם יש בעיית נזילות ורטיבות. זה נכון שאפשר להתנחם בעובדה שזה קורה אצל רבים, גם בבניינים הכי חדשים שיש, אך כולנו יודעים שצרת רבים היא חצי נחמה בלבד.

לכן כדאי שתדעו: שירותי איתור נזילות ברמת גן יכולים להיות הצעד הראשון שיוביל בסופו של דבר לחיים בסלון נעים, בלי גיגיות ובלי שלוליות. איתור של נזילות באזור רמת גן זה אומנם רק הדבר הראשוני שצריך לעשות, כי לרוב יהיה צורך גם לבצע שיפוץ קטן עם קבלת תוצאות הבדיקה, אך זו בהחלט הדרך הנכונה. מגיע לכם לשבת בנחת בסלון שלכם, להזמין חברים וליהנות מהעובדה שבשום שלב לא יהיו תקלות של נזילות או רטיבות, אז למה אתם מחכים?

 

איתור נזילות ברמת גן בעידן המודרני – לא מסובך כמו בעבר!

 

אנשים שכבר התמודדו בעבר עם משימה כמו איתור של נזילה ברמת גן, או בכל עיר אחרת, זוכרים את המורכבות של הדברים. לרוב נהוג היה לקבל המלצות מחברים איתור נזילות ברמת גןעל אינסטלטור כזה או אחר, היה צורך לחכות לו שעות כי הוא אף פעם לא הגיע הזמן ואז התחיל הבלגאן. איש המקצוע היה מעמיד פנים שהוא יודע איפה מתחילה הנזילה ומה הגורם לה, אך בפועל הוא היה שובר את הקיר באינספור נקודות.

התוצאה הייתה נוראית: בלגאן, רעש ועלויות מאוד גבוהות. זה נשמע לכם מוכר ובגלל החשש מההתנהלות הזאת דחיתם עד היום את הטיפול בנזילה? אם כך, כדאי שתדעו שהיום הדברים שונים. למעשה, בעידן המודרני שבו אנחנו חיים, איתור נזילות ברמת גן נעשה בעזרת ציוד מאוד מתקדם. ניתן לאתר נזילות בעזרת מצלמת FLIR, ומשמעות הדברים היא שלא יהיה כל צורך לשבור את הקיר, לעשות בלגאן בבית או להפריע לשכנים עם רעשים חזקים.

היתרון של שירות כזה ברור, כי לא רק שניתן יהיה לאתר בקלות את מקור הנזילה בסלון שלכם, אלא גם מהר מאוד ניתן יהיה להציע פתרונות לתיקון התקלה. זכרו: נזילות ורטיבויות שלא מטפלים בהן מחמירות עם הזמן ולכן לא כדאי לדחות את הדברים.

 

בעזרת איתור של נזילה ברמת גן תיהנו מדירה יפה ונעימה יותר

 

עדיין יש לכם דילמה האם כדאי להזמין שירותי איתור נזילות ברמת גן או שאולי עליכם להשלים עם המצב כפי שהוא? כדאי שתדעו: הנזילה לא רק מפריעה לחיי היומיום שלכם בבית, אלא היא גם עלולה לחלחל לכל מקום ולהרוס כל חלקה טובה.

רטיבות ונזילה עלולה להרוס גם את הקירות החזקים והיציבים ביותר שיש. לכן, אם אתם לא רוצים למצוא את עצמכם במצב שבו אתם צריכים לעשות שיפוץ מאוד גדול ולשלם על כך הון עתק, כדאי שתזמינו כבר עכשיו שירותי איתור נזילות. בנוסף, במידה ויש לכם ביטוח לדירה, איש מקצוע שיבצע אצלכם איתור נזילות יוכל גם לכתוב דו"ח מפורט לחברת הביטוח. את הדו"ח הזה תוכלו להגיש לחברת הביטוח ובהסתמך עליו תוכלו לקבל החזר כלכלי לטיפול בדברים. במילים אחרות, בהחלט יכול להיות שלא אתם תצטרכו להיות אלה שנושאים בעול הכלכלי של תיקון התקלה, כך שאין סיבה לחשוש.

 

המומחה לאיתור נזילות בכל חדר בדירה

 

בין אם הרטיבות או הנזילה שממנה אתם סובלים נמצאת בסלון, בחדר השינה שלכם או בכל מקום אחר, כדאי שתדעו: מרדכי הרשקו הוא הכתובת הנכונה. הוא מביא אתו לא פחות מ45 שנות ניסיון בתחום הזה, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שלאורך הקריירה שלו הוא כבר ראה הכול.

משמעות הדברים היא שאפילו אם נדמה לכם שאצלכם הנזילה חמורה במיוחד, עם מרדכי הרשקו אתם בידיים טובות.

כיום הוא גם מחזיק את הציוד הכי מתקדם שיש בתחום הזה, בין אם זה כולל מצלמת FLIR לאיתור נזילות ובין אם זה כולל מצלמת סיב אופטי לצילום קווי ביוב. מרדכי לא רק ייתן לכם תמונת מצב לגבי הנזילות שיש לכם בבית, אלא הוא גם ייתן לכם שירותי ייעוץ והכוונה לטיפול בגורמים למצב. הוא יוכל להוציא עבורכם דו"ח מפורט ביותר לחברת הביטוח כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאחרי ביצוע עבודתו, המרחק לפתרון הבעיה יהיה קטן ביותר.

מרדכי הרשקו זמין עבורכם בכל עת במספר: 052-2655082 ואם תצרו עמו קשר תוכלו ליהנות מהשילוב הנכון בין שירות אדיב, מקצועי ולא יקר. התקשרו עוד היום והצטרפו גם אתם אל חוג הלקוחות המרוצים שלו.