שוכרי הדירה שלכם מתלונן השכם והערב על נזילות ורטיבות בדירה? התעלמתם מהעניין אך ברור לכם שאם לא תעשו משהו בנידון יהיה לכם קשה איתור נזילות בשרוןמאוד להשכיר את הדירה לשוכרים הבאים? אם כך, אין ספק שאתם צודקים.

מטבע הדברים, כאשר אנשים באים לשכור דירה, אפילו אם זה רק לשנה אחת, הם רוצים לחיות במקום שמתוחזק היטב. לכן, אם יש חשד לנזילות או לרטיבות בחדר כזה או אחר בבית, כמובן שצריך לעשות משהו בנידון. הבעיה היא שהרבה פעמים לא יהיה קל לאתר את מקור הבעיה ולכן נשאלת השאלה: האם עדיף להתעלם מהעניין? האם אתם באמת חושבים שנזילות יכולות להיעלם מעצמם? התשובה היא כמובן לא.

לכן חשוב להבין שעל שירותי איתור נזילות בשרון לא כדאי לוותר, שכן רק בעזרת שירות כזה תוכלו להבין איפה באמת נמצאת התקלה. יתרה מכך, אם תזמינו איש מקצוע רציני שיוכל לאתר את הנזילה, הוא גם יוכל לתת לכם ייעוץ לגבי העתיד. זה אומר שהוא יידע לומר מהם הגורמים לבעיה וכך תוכלו, על ידי פעולות שונות ושיפוצים, להימנע מהישנות המקרה.

כל שוכר רוצה לדעת שהוא מקבל נכס שנעים לחיות בו ושאין בו תקלות מסוגים שונים, אז למה שלא תזמינו שירותי איתור נזילות באזור השרון כבר עכשיו?

 

היתרונות של איתור נזילות בשרון בעזרת מצלמה תרמית משוכללת

 

אחד מכלי העבודה המודרניים ביותר שנכנסו לתחום איתור הנזילות והרטיבות זו מצלמה תרמית משוכללת. למעשה, מדובר על מצלמה חכמה ביותר שבעזרתה איתור נזילות בשרוןאנחנו יכולים להימנע מכל העניין של שבירת קירות. לכן, אם בכל השנים שעברו לא הזמנתם שירותי איתור נזילות באזור השרון כי היה נדמה לכם שזה יגרור שיפוץ ענק ושלא תוכלו בזמן הזה להשכיר את הנכס, דעו שאתם טועים.

היום, בעזרת מצלמה תרמית משוכללת, אנשי המקצוע יכנסו לנכס שלכם, יבדקו כל מה שצריך ולא ישברו אפילו בלטה אחת. הם גם יוציאו דו"ח מפורט ובעזרתו תוכלו להבין איפה אתם עומדים, האם אתם בעצמכם צריכים לשאת בעלות התיקונים או שתוכלו לפנות אל חברת הביטוח שלכם. בעזרת מצלמה תרמית אפשר לבצע היום לא רק איתור נזילות בשרון אלא גם פעולות אחרות, כמו למשל:

איתור נזילות בצנרת הולכת מים חמים וקרים, איתור נזילות מצנרת מי קולחין וביוב, ועוד. כמו כן, במסגרת איתור הנזילות שנעשה בעזרת מצלמה תרמית משוכללת אפשר גם לאתר נזילות במערכות ברזים וניאגרות סמויות, והכול בלי לשבור שום דבר.

 

מאתרים נזילות בשרון ומעלים את ערך הדירה

 

עכשיו, אחרי שראיתם שאפשר להזמין שירותי איתור נזילות בשרון בלי שזה יהפוך להיות סיוט גדול, אין סיבה לוותר על השירות הזה. ראשית, בהחלט יכול להיות איתור נזילות בשרוןשכאשר אנשי המקצוע יגיעו ויבדקו את המצב הם יגלו שזה הרבה פחות חמור ממה שאולי חשבתם. שנית, אחרי הבדיקה הם יוציאו דו"ח ובהתאם להמלצות תוכלו להחליט מה אתם עושים.

אומנם יכול להיות שתצטרכו לפנות את הדיירים שלכם לכמה שבועות כדי לבצע תיקונים ושיפוצים שונים, אך בפועל זה עדיף מאשר להתעלם מהמצב. העלמת עין ממצבים של רטיבות או נזילות זה לא הבחירה הנכונה כי לרוב הזמן רק מחמיר את המצב. כמו כן, אם אחרי איתור הנזילה תחליטו שאתם עושים שיפוץ ומטפלים

בדברים, תוכלו בהמשך לגבות שכר דירה גבוה יותר מהדיירים. לכן, בסיכומו של דבר, אפשר לראות זאת כהשקעה לכל דבר ועניין בעסק, אז למה לחשוב פעמיים?

 

איתור נזילות – השאירו את המשימה הזאת למומחים

 

אם תעשו חיפוש מהיר באינטרנט, תגלו בוודאי שיש לא מעט אנשי מקצוע שיוכלו להגיע אליכם ולהציע לכם שירותי איתור נזילות בשרון. עם זאת, חלק מהם לא יוכלו להציע לכם שירותים מגוונים כפי שאולי הייתם רוצים לקבל ואילו אחרים לא מגיעים עם הציוד הכי מתקדם שיש בענף הזה.

בעידן המודרני שבו אנחנו חיים להזמין חברה לאיתור נזילות שלא עושה שימוש במצלמה תרמית משוכללת זה חבל. לכן, אם אתם מחפשים את איש המקצוע הנכון עבורכם ואם אתם רוצים שהכול יתבצע בצורה מדויקת ומהירה, פנו עוד היום אל מרדכי הרשקו.

מרדכי הרשקו עובד בתחום הזה כבר יותר מ45 שנה, כך שאתם יכולים לצפות למקצועיות חסרת פשרות. מעבר לכך שהוא מחזיק מצלמה תרמית משוכללת, יש ברשותו גם ציוד נוסף לצורך מתן שירותים מגוונים ללקוח. למשל, תוכלו להזמין ממנו שירותי איתור נזילות בחצרות עם מכשירי גז ושמע ואף צילום קווי ביוב בעזרת מצלמת סיב אופטי. הוא מומחה לאיתור רטיבות ונזילות בכל בית פרטי, דירה או מבנה מסחרי, אז למה שלא תתקשרו אליו עוד היום למספר: 052-2655082? זה לא משנה מתי שמתם לב שבנכס שלכם יש בעיה כלשהי, כי מה שבטוח זה שאם אתם יכולים להזמין שירות כזה עוד היום, חבל לדחות את הדברים.

מרדכי הרשקו יוכל גם להוציא לכם דו"ח מפורט על מצב המבנה, אותו תוכלו להעביר לחברת הביטוח שלכם וכך לקבל כיסוי כספי לתיקון הנזקים.